Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (9. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2018, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2018.
Maximální hodnotou je 135 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení XX. LEDNA 2019

Jméno
a
Příjmení
1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění
Beneš, Stanislav6,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,5114%
Benýšek Miroslav0,00,00,00,00,00,02,50,00,00,00,00,02,5114%
Benýšek Miroslav ml.0,00,00,00,00,00,06,50,00,00,00,00,06,5114%
Brak, David10,09,52,50,00,08,013,50,00,00,00,00,043,5571%
Bydžovský, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0229%
Čapek, Petr0,03,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,5114%
Čurka, Ladislav4,57,06,510,012,511,012,00,00,00,00,00,063,57100%
Čurková, Alex0,00,03,55,56,52,00,00,00,00,00,00,017,5686%
Dostál, Zdeněk7,52,58,59,511,510,50,00,00,00,00,00,050,0686%
Dostálová, Simona0,00,00,00,51,50,00,00,00,00,00,00,02,0343%
Dranko, David0,00,00,00,013,50,00,00,00,00,00,00,013,5114%
Dvořáček, Miloš0,00,03,09,00,00,05,00,00,00,00,00,017,0343%
Fidler, Lukáš0,02,05,07,00,00,010,50,00,00,00,00,024,5571%
Galíček, Antonín0,00,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,02,0114%
Gomolák, Juraj1,50,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,014,0343%
Graif, Miroslav0,00,00,03,07,50,06,00,00,00,00,00,016,5457%
Hertl, Roman5,012,00,00,015,013,00,00,00,00,00,00,045,0457%
Hertl, Tomáš0,00,01,50,00,01,50,00,00,00,00,00,03,0229%
Hetnerovič, Ladislav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0229%
Hladík, Josef0,00,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,02,0114%
Hnatko, Jindřich0,01,50,00,08,00,00,00,00,00,00,00,09,5229%
Horák, Martin2,50,00,00,02,50,00,00,00,00,00,00,05,0571%
Horváth, Pavel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Hotra, Tomáš0,00,014,513,00,014,50,00,00,00,00,00,042,0343%
Hrstková, Hana0,00,00,54,00,04,00,00,00,00,00,00,08,5571%
Hus, Pavel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0343%
Chvosta, Jaroslav 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Jindra, Luděk0,08,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,5114%
Kadlec, Aleš0,00,00,00,010,00,00,00,00,00,00,00,010,0114%
Kaška, Martin0,00,011,00,00,00,00,00,00,00,00,00,011,0114%
Klíma, Michal0,00,00,00,03,00,00,00,00,00,00,00,03,0343%
Kögler, Stefan0,00,00,00,00,00,03,00,00,00,00,00,03,0229%
Količ, Vojtěch4,00,00,03,53,54,55,50,00,00,00,00,021,0686%
Königsmark, Pavel8,08,00,00,00,00,09,50,00,00,00,00,025,5343%
Kostřáb, Jan0,00,00,07,50,00,00,00,00,00,00,00,07,5114%
Kotlík, Jiří0,50,50,00,00,00,04,50,00,00,00,00,05,5343%
Kovář, Radek13,012,00,00,014,011,512,50,00,00,00,00,063,0571%
Kožený, Tomáš2,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0114%
Krčka, Petr0,00,00,00,00,012,00,00,00,00,00,00,012,0114%
Krejčí, Martin14,013,015,015,013,515,00,00,00,00,00,00,085,5686%
Krejčí, Petr0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Krhoun, Milan Chrlič0,00,00,00,07,06,50,00,00,00,00,00,013,5229%
Kroch, Milan0,00,00,00,00,00,01,50,00,00,00,00,01,5114%
Kubalík, Ladislav0,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0343%
Kubeš, Martin ml.0,00,011,50,00,00,00,00,00,00,00,00,011,5114%
Kupilík, Libor0,00,00,02,50,00,00,00,00,00,00,00,02,5114%
Kužel, Martin0,00,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0114%
Kynkal, Roman0,05,57,08,510,56,09,00,00,00,00,00,046,5686%
Lašek, Jan0,03,00,08,00,07,00,00,00,00,00,00,018,0343%
Lašek, Vít0,00,00,00,00,01,00,00,00,00,00,00,01,0114%
Lintner, Luděk11,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,023,5229%
Louda, Vratislav11,511,014,013,514,50,015,00,00,00,00,00,079,5686%
Lumňancík, Milan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Maroušek, Petr0,00,05,56,013,00,010,00,00,00,00,00,034,5457%
Maršák, Petr5,50,00,05,08,52,50,00,00,00,00,00,021,5571%
Matoušek, Jiří14,514,09,514,015,00,50,00,00,00,00,00,067,5686%
Náprstek, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Němeček, Zdeněk0,013,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,013,5114%
Neumann, Marek15,015,00,014,514,514,00,00,00,00,00,00,073,0571%
Nový, Jan8,54,06,00,09,00,00,00,00,00,00,00,027,5457%
Pajtl, Martin0,00,00,00,09,50,00,00,00,00,00,00,09,5114%
Pánek, Roman12,06,013,511,04,09,00,00,00,00,00,00,055,5686%
Paul, Petr13,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,013,5114%
Peterka, Jan3,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,0114%
Průcha, Jan0,00,00,01,55,50,00,00,00,00,00,00,07,0343%
Radkov, Petr0,00,00,00,00,08,57,00,00,00,00,00,015,5229%
Rottenbon, Marek0,00,00,01,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0229%
Rýzlerová, Iva0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Řehák, Jaroslav0,00,00,00,06,00,00,00,00,00,00,00,06,0114%
Sokol, Radim0,00,09,00,00,09,50,00,00,00,00,00,018,5229%
Soukup, Jiří0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Starý, Pavel0,09,08,00,00,05,014,00,00,00,00,00,036,0457%
Steiner, Jan6,07,50,00,00,03,511,50,00,00,00,00,028,5457%
Stenz, Markus0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Stodola, Miroslav0,00,00,00,00,00,011,00,00,00,00,00,00,0114%
Svatek, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Svoboda, Marcel0,06,52,010,511,010,00,00,00,00,00,00,040,0571%
Svoboda, Marcel ml.0,00,04,00,00,03,00,00,00,00,00,00,07,0229%
Šafránek, Jan0,00,04,50,00,00,00,00,00,00,00,00,04,5114%
Tesárek, Antonín0,012,513,00,012,00,00,00,00,00,00,00,037,5343%
Tichá, Sunshine0,00,00,00,00,00,03,50,00,00,00,00,03,5229%
Tichý, Ivan10,510,00,011,55,013,50,00,00,00,00,00,050,5571%
Tichý, Radek0,01,00,00,00,00,08,50,00,00,00,00,09,5229%
Toužímský, Zdeněk0,05,07,50,00,07,50,00,00,00,00,00,020,0343%
Tribula, Zbyněk0,00,00,00,04,50,00,00,00,00,00,00,04,5114%
Uhlík, Laďa Milan 9,00,010,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019,0343%
Ulman, Tomáš1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0114%
Valašík, Petr0,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,00,012,5114%
Valvoda, Marek0,00,00,06,50,00,00,00,00,00,00,00,06,5114%
Veselka, Jaroslav3,50,00,00,00,05,58,00,00,00,00,00,017,0343%
Veselý, Miroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0229%
Visner, Jiří0,00,00,00,00,00,07,50,00,00,00,00,07,5229%
Vlk, Michal12,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,012,5114%
Vobrouček, Jiří0,00,00,04,50,00,00,00,00,00,00,00,04,5229%
Weingartner, Tomáš9,50,012,012,014,012,513,00,00,00,00,00,073,0686%
Zakostelecký,František7,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,07,0114%
Žilinec, Bambulka Daniel0,00,010,50,013,00,00,00,00,00,00,00,023,5229%