Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (9. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2019, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2019.
Maximální hodnotou je 135 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení 18. LEDNA 2020

Jméno a Příjmení1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění
Bahenský, Michal10,512,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,022,5218%
Balog, Gabriel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Bartoň, Michal0,00,00,07,00,00,01,50,00,01,50,00,010,0327%
Bettina, xxx0,00,00,01,50,00,00,00,00,00,00,00,01,519%
Bouda, Milan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Brak, David11,511,511,010,013,012,513,513,00,07,58,50,0104,51091%
Čurka, Ladislav10,09,51,014,00,011,50,07,512,50,011,00,077,0873%
Čurková, Alex1,00,57,07,51,59,512,09,06,06,011,00,069,511100%
Divíšek, Robert0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Dostál, Zdeněk12,09,00,09,512,510,06,511,50,00,011,50,082,5873%
Dostálová, Simona0,00,00,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,5218%
Dranko, David7,00,00,011,00,00,00,05,50,00,010,00,033,5545%
Fábera, Václav0,00,06,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,0218%
Fiedler, Lukáš9,56,50,014,57,513,09,010,513,511,014,00,0102,51091%
Gkushwit, Max0,00,00,08,00,00,00,00,00,00,00,00,08,019%
Gomolák, Juraj6,50,00,09,56,00,00,00,02,50,06,50,031,0655%
Graif, Miroslav0,00,00,00,02,05,50,00,03,53,50,00,014,5436%
Hertl, Roman13,014,012,515,014,014,513,06,514,012,514,50,0124,511100%
Hertl, Tomáš0,00,00,08,50,00,00,00,00,00,00,00,08,519%
Hetnerovič, Ladislav ml.0,00,00,00,00,00,00,013,50,00,00,00,013,519%
Hnatko, Jindřich0,03,00,010,00,00,08,58,09,00,00,00,038,5545%
Horák, Martin1,00,03,03,52,54,00,00,01,50,00,00,015,5655%
Horn, Herbert0,00,00,06,00,00,00,00,00,00,00,00,06,019%
Hotra, Tomáš13,50,015,013,50,00,014,50,00,00,07,00,063,5545%
Houžvička, Roman0,00,00,00,00,04,54,50,00,00,00,00,09,0436%
Hrstková, Hana0,00,00,00,00,00,03,00,00,02,50,00,05,5436%
Hus, Pavel2,50,04,58,00,03,00,00,02,04,510,50,035,0873%
Jindra, Luděk0,00,011,50,00,00,00,00,00,00,00,00,011,519%
Jirků, Zdeněk0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Jiša, Stanislav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,012,50,012,519%
Kadlec, Aleš0,02,00,00,09,50,012,58,50,00,00,00,032,5436%
Kalous, Jakub0,00,00,00,00,00,03,50,00,00,00,00,03,519%
Kaška, Martin0,00,00,012,03,012,00,09,50,05,06,00,047,5764%
Klíma, Michal1,00,04,06,50,00,00,00,00,00,00,00,011,5436%
Kögler, Stefan0,00,00,03,00,00,00,00,00,00,00,00,03,019%
Količ, Vojtěch4,50,01,56,00,05,00,00,00,00,00,00,017,0655%
Koníček, Matěj0,00,00,00,00,00,01,00,00,00,00,00,01,019%
Königsmark, Pavel0,010,00,00,00,00,00,00,05,50,012,00,027,5327%
Kostřáb, Jan0,00,00,00,00,06,00,00,00,03,00,00,09,0218%
Kotrouš, Pavel0,00,00,00,00,00,00,011,00,013,00,00,024,0218%
Kotroušová, Denisa0,00,00,00,00,00,00,03,00,00,00,00,03,019%
Koutník, Jan0,04,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,519%
Kováč, Milan0,00,00,00,00,00,00,010,09,50,00,00,019,5218%
Kovář, Radek0,011,013,511,00,00,00,00,012,09,514,00,071,0655%
Kozler, Martin1,00,00,04,50,00,00,00,00,00,08,50,014,0327%
Krčka,Petr0,02,50,00,06,50,00,00,00,00,00,00,09,0218%
Krejčí, Martin14,514,50,09,015,015,015,015,015,015,010,00,0129,01091%
Krhoun, Milan0,010,50,08,50,00,00,06,00,00,00,00,025,0327%
Krhounová, Marie0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0218%
Kula, Jan1,00,03,50,01,00,00,00,01,00,00,00,06,5436%
Kupilík, Libor0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Kuttnek, Jan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Kužel, Martin1,00,00,05,04,02,50,00,00,00,00,00,012,5545%
Kynkal, Roman0,08,50,05,510,08,00,00,07,59,00,00,048,5655%
Lintner, Luděk0,00,00,012,00,00,010,50,00,00,00,00,022,5218%
Louda, Vratislav14,013,014,011,514,514,014,014,014,514,514,50,0128,011100%
Mačura, Ondřej0,00,00,00,00,00,00,012,00,014,00,00,026,0218%
Maroušek, Petr0,00,00,010,50,00,00,00,00,05,511,50,027,5327%
Maršák, Petr0,00,05,00,03,50,00,00,00,00,00,00,08,5327%
Matoušek, Jiří11,012,514,515,013,513,50,014,510,513,513,50,0121,51091%
Mitrych, Petr0,00,00,06,50,01,50,00,50,00,00,00,08,5327%
Musil, František0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Nechánský, Aloia0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,00,04,019%
Němeček, Martin0,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,019%
Neumann, Marek15,015,00,05,50,00,00,00,00,00,00,00,035,5327%
Nový, Jan3,00,00,00,00,00,00,00,04,50,00,00,07,5327%
Pajtl, Martin0,00,05,513,00,00,00,00,00,00,00,00,018,5218%
Pánek, Roman9,07,58,07,012,011,06,02,07,08,012,00,081,511100%
Panik, Roman5,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,519%
Paths, Michal0,00,00,07,50,00,00,00,00,00,09,50,017,0218%
Pelán, Jaroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,00,08,019%
Peterka, Jan0,00,00,00,00,00,00,00,06,50,00,00,06,519%
Petřík, Jan6,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,019%
Procházka, Jiří0,00,00,00,05,50,07,50,08,00,00,00,021,0436%
Radkov, Petr0,01,57,50,09,08,50,00,04,00,00,00,030,5655%
Rajdovjan, Filip8,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,019%
Rottenborn, Marek0,00,00,02,50,02,04,00,00,50,09,00,018,0764%
Řezáč, David0,00,00,00,00,00,00,00,00,01,00,00,01,019%
Sikanedr, Lukáš0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,50,05,519%
Slabý, Tomáš0,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,019%
Snapko,Radovan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Sokol, Radim8,55,09,014,511,50,00,00,00,00,012,50,061,0655%
Soukup, Jiří0,00,00,00,00,53,50,00,03,02,04,50,013,5655%
Stahl, Robert2,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,019%
Starý, Pavel4,03,56,50,010,50,00,00,00,00,015,00,039,5545%
Steiner, Jan0,00,00,011,57,010,55,53,50,011,510,50,060,0764%
Strum, Thomas0,00,00,013,00,00,00,00,00,00,00,00,013,019%
Svoboda, Marcel1,58,00,010,55,06,510,00,013,00,013,00,067,5982%
Šavrňa, Tomáš0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Šollar, Roman0,00,00,00,00,00,05,01,00,00,50,00,06,5327%
Tesárek, Antonín0,04,012,014,00,00,09,50,011,07,013,50,071,0764%
Tichý, Ivan12,50,00,013,50,00,00,012,50,012,00,00,050,5436%
Toužimský, Zdeněk0,05,59,50,00,00,08,05,00,08,59,50,046,0655%
Trnková, Kateřina0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Turek, Tomáš0,00,00,012,50,00,00,00,00,00,013,00,025,5218%
Uhlík, Milan 0,00,02,50,08,00,00,01,58,50,00,00,020,5436%
Urban, Jaroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,00,05,0327%
Valašík, Petr0,00,00,00,00,00,00,00,011,50,015,00,026,5327%
Valvoda, Marek7,56,010,50,011,00,00,02,50,010,50,00,048,0655%
Veselka, Jaroslav1,00,08,59,04,57,00,04,55,04,07,50,051,01091%
Veselý, Miroslav0,00,00,00,00,00,02,50,00,00,00,00,02,5327%
Vísner, Jiří0,00,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,02,019%
Vlk, Michal0,00,00,00,04,00,00,00,00,00,00,00,04,019%
Vobrouček, Jiří0,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,02,019%
Vostý, Jan 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Výborný, Pavel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019%
Weingartner, Tomáš5,07,010,04,08,57,57,04,010,06,59,00,070,511100%
Wiki, Jiří3,513,513,00,00,09,00,00,00,010,00,00,049,0545%
Žilinec, Daniel0,00,00,012,50,00,00,07,00,00,00,00,019,5218%