Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (9. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2019, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2019.
Maximální hodnotou je 135 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení 18. LEDNA 2020

Jméno a Příjmení1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění
Bahenský, Michal10,512,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,022,5229%
Balog, Gabriel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Bartoň, Michal0,00,00,07,00,00,01,50,00,00,00,00,08,5229%
Bettina, xxx0,00,00,01,50,00,00,00,00,00,00,00,01,5114%
Brak, David11,511,511,010,013,012,513,50,00,00,00,00,083,07100%
Čurka, Ladislav10,09,51,014,00,011,50,00,00,00,00,00,046,0571%
Čurková, Alex1,00,57,07,51,59,512,00,00,00,00,00,039,07100%
Divíšek, Robert0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Dostál, Zdeněk12,09,00,09,512,510,06,50,00,00,00,00,059,5686%
Dostálová, Simona0,00,00,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,5229%
Dranko, David7,00,00,011,00,00,00,00,00,00,00,00,018,0343%
Fábera, Václav0,00,06,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,0229%
Fidler, Lukáš9,56,50,014,57,513,09,00,00,00,00,00,060,0686%
Gkushwit, Max0,00,00,08,00,00,00,00,00,00,00,00,08,0114%
Gomolák, Juraj6,50,00,09,56,00,00,00,00,00,00,00,022,0343%
Graif, Miroslav0,00,00,00,02,05,50,00,00,00,00,00,07,5229%
Hertl, Roman13,014,012,515,014,014,513,00,00,00,00,00,096,07100%
Hertl, Tomáš0,00,00,08,50,00,00,00,00,00,00,00,08,5114%
Hnatko, Jindřich0,03,00,010,00,00,08,50,00,00,00,00,021,5343%
Horák, Martin1,00,03,03,52,54,00,00,00,00,00,00,014,0571%
Horn, Herbert0,00,00,06,00,00,00,00,00,00,00,00,06,0114%
Hotra, Tomáš13,50,015,013,50,00,014,50,00,00,00,00,056,5457%
Houžvička, Roman0,00,00,00,00,04,54,50,00,00,00,00,09,0343%
Hrstková, Hana0,00,00,00,00,00,03,00,00,00,00,00,03,0343%
Hus, Pavel2,50,04,58,00,03,00,00,00,00,00,00,018,0571%
Jindra, Luděk0,00,011,50,00,00,00,00,00,00,00,00,011,5114%
Kadlec, Aleš0,02,00,00,09,50,012,50,00,00,00,00,024,0343%
Kalous, Jakub0,00,00,00,00,00,03,50,00,00,00,00,03,5114%
Kaška, Martin0,00,00,012,03,012,00,00,00,00,00,00,027,0457%
Klíma, Michal1,00,04,06,50,00,00,00,00,00,00,00,011,5343%
Kögler, Stefan0,00,00,03,00,00,00,00,00,00,00,00,03,0114%
Količ, Vojtěch4,50,01,56,00,05,00,00,00,00,00,00,017,0686%
Koníček, Matěj0,00,00,00,00,00,01,00,00,00,00,00,01,0114%
Königsmark, Pavel0,010,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,010,0114%
Kostřáb, Jan0,00,00,00,00,06,00,00,00,00,00,00,06,0114%
Koutník, Jan0,04,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,5114%
Kovář, Radek0,011,013,511,00,00,00,00,00,00,00,00,035,5343%
Kozler, Martin1,00,00,04,50,00,00,00,00,00,00,00,05,5229%
Krčka,Petr0,02,50,00,06,50,00,00,00,00,00,00,09,0229%
Krejčí, Martin14,514,50,09,015,015,015,00,00,00,00,00,083,0686%
Krhoun, Milan0,010,50,08,50,00,00,00,00,00,00,00,019,0229%
Krhounová, Marie0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Kula, Jan1,00,03,50,01,00,00,00,00,00,00,00,05,5343%
Kupilík, Libor0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Kuttnek, Jan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Kužel, Martin1,00,00,05,04,02,50,00,00,00,00,00,012,5571%
Kynkal, Roman0,08,50,05,510,08,00,00,00,00,00,00,032,0457%
Lintner, Luděk0,00,00,012,00,00,010,50,00,00,00,00,022,5229%
Louda, Vratislav14,013,014,011,514,514,014,00,00,00,00,00,095,07100%
Maroušek, Petr0,00,00,010,50,00,00,00,00,00,00,00,010,5114%
Maršák, Petr0,00,05,00,03,50,00,00,00,00,00,00,08,5229%
Matoušek, Jiří11,012,514,515,013,513,50,00,00,00,00,00,080,0686%
Mitkych, Petr0,00,00,06,50,01,50,00,00,00,00,00,08,0229%
Musil, František0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Němeček, Martin0,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0114%
Neumann, Marek15,015,00,05,50,00,00,00,00,00,00,00,035,5343%
Nový, Jan3,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,0229%
Pajtl, Martin0,00,05,513,00,00,00,00,00,00,00,00,018,5229%
Pánek, Roman9,07,58,07,012,011,06,00,00,00,00,00,060,57100%
Panik, Roman5,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,5114%
Paths, Michal0,00,00,07,50,00,00,00,00,00,00,00,07,5114%
Petřík, Jan6,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,0114%
Procházka, Jiří0,00,00,00,05,50,07,50,00,00,00,00,013,0343%
Radkov, Petr0,01,57,50,09,08,50,00,00,00,00,00,026,5571%
Rajdovjan, Filip8,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,0114%
Rottenborn, Marek0,00,00,02,50,02,04,00,00,00,00,00,08,5571%
Slabý, Tomáš0,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0114%
Sokol, Radim8,55,09,014,511,50,00,00,00,00,00,00,048,5571%
Soukup, Jiří0,00,00,00,00,53,50,00,00,00,00,00,04,0229%
Stahl, Robert2,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0114%
Starý, Pavel4,03,56,50,010,50,00,00,00,00,00,00,024,5457%
Steiner, Jan0,00,00,011,57,010,55,50,00,00,00,00,034,5457%
Strum, Thomas0,00,00,013,00,00,00,00,00,00,00,00,013,0114%
Svoboda, Marcel1,58,00,010,55,06,510,00,00,00,00,00,041,5686%
Šavrňa, Tomáš0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Šollar, Roman0,00,00,00,00,00,05,00,00,00,00,00,05,0114%
Tesárek, Antonín0,04,012,014,00,00,09,50,00,00,00,00,039,5457%
Tichý, Ivan12,50,00,013,50,00,00,00,00,00,00,00,026,0229%
Toužimský, Zdeněk0,05,59,50,00,00,08,00,00,00,00,00,023,0343%
Trnková, Kateřina0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Turek, Tomáš0,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,012,5114%
Uhlík, Milan 0,00,02,50,08,00,00,00,00,00,00,00,010,5229%
Urban, Jaroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Valvoda, Marek7,56,010,50,011,00,00,00,00,00,00,00,035,0457%
Veselka, Jaroslav1,00,08,59,04,57,00,00,00,00,00,00,030,0686%
Veselý, Miroslav0,00,00,00,00,00,02,50,00,00,00,00,02,5229%
Vísner, Jiří0,00,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,02,0114%
Vlk, Michal0,00,00,00,04,00,00,00,00,00,00,00,04,0114%
Vobrouček, Jiří0,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0114%
Vostý, Jan 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%
Weingartner, Tomáš5,07,010,04,08,57,57,00,00,00,00,00,049,07100%
Wiki, Jiří3,513,513,00,00,09,00,00,00,00,00,00,039,0457%
Žilinec, Daniel0,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,012,5114%
0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,000%