Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (9. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2018, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2018.
Maximální hodnotou je 135 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení 19. LEDNA 2019

Jméno a Příjmení1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění
Bahenský, Michal0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,011,00,018%
Bartoň, Libor0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Beneš, Stanislav6,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,518%
Benýšek, Miroslav0,00,00,00,00,00,03,00,02,00,00,00,05,0325%
Benýšek, Miroslav ml.0,00,00,00,00,00,06,50,05,00,00,00,011,5325%
Brak, David10,09,52,50,00,08,013,56,50,012,511,514,087,5975%
Bydžovský, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0217%
Cepl, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Čapek, Petr0,03,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,518%
Čurka, Ladislav4,57,06,510,012,511,012,012,511,010,510,00,096,51192%
Čurková, Alex0,00,03,55,56,52,00,00,08,07,00,04,537,0975%
Dostál, Zdeněk7,52,58,59,511,510,50,010,510,013,511,012,097,01192%
Dostálová, Simona0,00,00,00,51,50,00,00,03,50,00,00,05,5542%
Dranko, David0,00,00,00,013,50,00,00,00,00,00,00,013,518%
Dvořáček, Miloš0,00,03,09,00,00,05,00,00,00,00,00,017,0325%
Fidler, Lukáš0,02,05,07,00,00,010,510,00,014,09,00,057,5867%
Galíček, Antonín0,00,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,02,018%
Gomolák, Juraj1,50,00,00,012,50,00,00,00,00,05,03,022,0542%
Graif, Miroslav0,00,00,03,07,50,06,00,50,05,00,00,022,0650%
Hertl, Roman5,012,00,00,015,013,014,513,012,515,014,014,5123,51083%
Hertl, Tomáš0,00,01,50,00,01,54,00,04,011,00,00,022,0867%
Hetnerovič, Ladislav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0217%
Hladík, Josef0,00,00,00,00,00,02,50,00,00,00,00,02,518%
Hnatko, Jindřich0,01,50,00,08,00,00,00,00,012,58,56,036,5542%
Horák, Martin2,50,00,00,02,50,00,00,01,50,02,00,08,5758%
Horváth, Pavel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Hotra, Tomáš0,00,014,513,00,014,50,014,50,015,015,015,0101,5758%
Hrstková, Hana0,00,00,54,00,04,00,02,50,00,00,00,011,0758%
Hus, Pavel0,00,00,00,00,00,00,00,00,08,51,02,512,0650%
Chvosta, Jaroslav 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Jindra, Luděk0,08,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,518%
Jonáš, Stanislav0,00,00,00,00,00,00,01,00,00,00,00,01,018%
Kadlec, Aleš0,00,00,00,010,00,00,00,09,00,00,08,027,0325%
Karnold, Tomáš0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Kaška, Martin0,00,011,00,00,00,00,07,06,50,03,58,536,5542%
Klíma, Michal0,00,00,00,03,00,00,02,00,06,00,00,011,0542%
Kögler, Stefan0,00,00,00,00,00,03,53,00,00,01,50,08,0433%
Količ, Vojtěch4,00,00,03,53,54,55,50,00,00,02,50,023,5867%
Königsmark, Pavel8,08,00,00,00,00,09,50,00,09,00,06,541,0542%
Kostřáb, Jan0,00,00,07,50,00,00,00,00,00,06,52,016,0325%
Kotklík, Jiří0,50,50,00,00,00,04,50,00,00,00,00,05,5325%
Kotrouuš, Pavel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,012,50,012,518%
Koudela, Jindřich0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,09,59,018,5217%
Kovář, Radek13,012,00,00,014,011,512,50,00,014,00,00,077,0650%
Kozler, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,04,50,00,00,04,5217%
Kožený, Tomáš2,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,018%
Krčka, Petr0,00,00,00,00,012,00,00,00,00,00,00,012,018%
Krejčí, Martin14,013,015,015,013,515,00,015,015,014,514,50,0131,51083%
Krejčí, Petr0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Krhoun, Milan Chrlič0,00,00,00,07,06,50,00,00,011,50,07,532,5542%
Kroch, Milan0,00,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,02,018%
Kubalík, Ladislav0,00,00,02,00,00,00,00,00,50,00,00,02,5433%
Kubeš, Martin ml.0,00,011,50,00,00,00,00,00,00,00,00,011,518%
Kula, Jan0,00,00,00,00,00,00,00,00,011,50,01,012,5325%
Kupilík, Libor0,00,00,02,50,00,00,00,03,00,05,50,011,0433%
Kužel, Martin0,00,01,00,00,00,00,05,00,00,00,05,011,0325%
Kynkal, Roman0,05,57,08,510,56,09,00,013,09,56,00,075,0975%
Lašek, Jan0,03,00,08,00,07,00,03,50,00,00,00,021,5433%
Lašek, Vít0,00,00,00,00,01,00,01,50,00,00,00,02,5217%
Lintner, Luděk11,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,023,5217%
Louda, Vratislav11,511,014,013,514,50,015,014,014,013,013,012,5123,51192%
Lumňancík, Milan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Manolevski, Michael0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Maroušek, Petr0,00,05,56,013,00,010,06,011,00,00,05,557,0758%
Maršák, Petr5,50,00,05,08,52,50,04,50,08,07,04,045,0975%
Matoušek, Jiří14,514,09,514,015,00,50,013,513,50,013,510,0117,51083%
Náprstek, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Němeček, Zdeněk0,013,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,013,518%
Neumann, Marek15,015,00,014,514,514,00,00,014,50,00,00,087,5650%
Nový, Jan8,54,06,00,09,00,00,00,00,00,00,00,027,5433%
Oppolzer, ****0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,50,018%
Pajtl, Martin0,00,00,00,09,50,00,00,00,011,00,00,020,5325%
Pánek, Roman12,06,013,511,04,09,00,011,59,50,012,013,097,51083%
Patřík, Jan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,07,00,018%
Paul, Petr13,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,013,518%
Peterka, Jan3,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,018%
Petroš, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,04,50,00,04,518%
Procházka, Jiří0,00,00,00,00,00,00,00,00,06,54,03,514,0325%
Průcha, Jan0,00,00,01,55,50,00,00,00,04,00,00,011,0433%
Radkov, Petr0,00,00,00,00,08,57,04,00,00,00,00,019,5325%
Rottenbon, Marek0,00,00,01,00,00,00,00,01,05,50,00,07,5650%
Rýzlerová, Iva0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Řehák, Jaroslav0,00,00,00,06,00,00,00,00,00,00,00,06,018%
Sokol, Radim0,00,09,00,00,09,50,00,00,00,00,00,018,5217%
Soukup, Jiří0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Starý, Pavel0,09,08,00,00,05,014,08,50,013,53,09,570,5867%
Stenz, Markus0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Stodola, Miroslav0,00,00,00,00,00,011,00,00,00,00,00,011,018%
Svatek, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,018%
Svoboda, Marcel0,06,52,010,511,010,00,07,57,010,07,50,072,0975%
Svoboda, Marcel ml.0,00,04,00,00,03,00,00,00,00,00,00,07,0217%
Šafránek, Jan0,00,04,50,00,00,00,00,00,00,00,00,04,518%
Šteiner, Jan6,07,50,00,00,03,511,58,00,012,00,01,550,0758%
Tesárek, Antonín0,012,513,00,012,00,00,00,00,014,54,513,570,0650%
Tichá, Sunshine0,00,00,00,00,00,03,50,00,00,00,00,03,5217%
Tichý, Ivan10,510,00,011,55,013,50,012,012,012,010,510,5102,51083%
Tichý, Radek0,01,00,00,00,00,08,50,00,00,08,00,017,5325%
Toužímský, Zdeněk0,05,07,50,00,07,50,09,06,07,54,00,046,5758%
Tribula, Zbyněk0,00,00,00,04,50,00,00,00,00,00,00,04,518%
Uhlík, Laďa Milan 9,00,010,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019,0325%
Ulman, Tomáš1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,018%
Valašík, Petr0,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,00,012,518%
Valvoda, Marek0,00,00,06,50,00,00,00,010,50,00,00,017,0217%
Veselka, Jaroslav3,50,00,00,00,05,58,05,57,50,00,00,030,0650%
Veselý, Miroslav0,00,00,00,00,00,00,00,02,50,00,00,02,5433%
Vísner, Jiří0,00,00,00,00,00,07,50,00,00,00,00,07,5217%
Vlk, Michal12,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,50,013,0217%
Vobrouček, Jiří0,00,00,04,50,00,00,00,05,50,00,00,010,0433%
Weingartner, Tomáš9,50,012,012,014,012,513,011,08,50,00,00,092,5867%
Zakostelecký,František7,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,07,018%
Žilinec, Bambulka Daniel0,00,010,50,013,00,00,09,50,013,00,011,557,5542%