Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (8. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2019, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2019.
Maximální hodnotou je 120 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení 18. LEDNA 2020

Jméno a Příjmení1. kolo2. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění
Krejčí, Martin15,015,00,00,00,00,00,00,00,00,030,02100%
Hotra, Tomáš14,514,50,00,00,00,00,00,00,00,029,02100%
Louda, Vratislav13,514,00,00,00,00,00,00,00,00,027,52100%
Tesárek, Antonín14,012,50,00,00,00,00,00,00,00,026,52100%
Fiedler, Lukáš11,513,50,00,00,00,00,00,00,00,025,02100%
Kovář, Radek13,09,00,00,00,00,00,00,00,00,022,02100%
Tichý, Ivan10,012,00,00,00,00,00,00,00,00,022,02100%
Pánek, Roman8,513,00,00,00,00,00,00,00,00,021,52100%
Matoušek, Jiří12,58,50,00,00,00,00,00,00,00,021,02100%
Dostál, Zdeněk10,510,00,00,00,00,00,00,00,00,020,52100%
Weingartner, Tomáš8,011,50,00,00,00,00,00,00,00,019,52100%
Jindra, Luděk9,09,50,00,00,00,00,00,00,00,018,52100%
Čurková, Alex7,011,00,00,00,00,00,00,00,00,018,02100%
Dranko, David9,58,00,00,00,00,00,00,00,00,017,52100%
Königsmark, Pavel4,57,50,00,00,00,00,00,00,00,012,02100%
Svoboda, Marcel12,00,00,00,00,00,00,00,00,00,012,0150%
Jiša, Stanislav11,00,00,00,00,00,00,00,00,00,011,0150%
Kaška, Martin7,53,50,00,00,00,00,00,00,00,011,02100%
Kadlec, Aleš0,010,50,00,00,00,00,00,00,00,010,5150%
Količ, Vojtěch6,04,50,00,00,00,00,00,00,00,010,52100%
Veselka, Jaroslav5,05,00,00,00,00,00,00,00,00,010,02100%
Gomolák, Juraj2,06,50,00,00,00,00,00,00,00,08,52100%
Nový, Jan2,56,00,00,00,00,00,00,00,00,08,52100%
Hus, Pavel4,04,00,00,00,00,00,00,00,00,08,02100%
Hnatko, Jindřich0,07,00,00,00,00,00,00,00,00,07,0150%
Procházka, Jiří6,50,00,00,00,00,00,00,00,00,06,5150%
Kužel, Martin3,02,50,00,00,00,00,00,00,00,05,52100%
Steiner, Jan0,05,50,00,00,00,00,00,00,00,05,5150%
Toužimský, Zdeněk5,50,00,00,00,00,00,00,00,00,05,5150%
Hrstková, Hana1,03,00,00,00,00,00,00,00,00,04,02100%
Koníček, Matěj3,50,00,00,00,00,00,00,00,00,03,5150%
Rottenborn, Marek1,50,50,00,00,00,00,00,00,00,02,02100%
Holec, Miroslav0,02,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0150%
Klíma, Michal0,01,50,00,00,00,00,00,00,00,01,5150%
Sebrousek, Peter0,01,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0150%
Graif, Miroslav0,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,5150%
Veselý, Miroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0150%
Schwaiger, Roland0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0150%