Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (9. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2018, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2018.
Maximální hodnotou je 135 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení XX. LEDNA 2019

Jméno
a
Příjmení
1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění 
Beneš, Stanislav6,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,5114%7
Benýšek Miroslav0,00,00,00,00,00,02,50,00,00,00,00,02,5114%7
Benýšek Miroslav ml.0,00,00,00,00,00,06,50,00,00,00,00,06,5114%7
Brak, David10,09,52,50,00,08,013,50,00,00,00,00,043,5571%7
Bydžovský, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0229%7
Čapek, Petr0,03,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,5114%7
Čurka, Ladislav4,57,06,510,012,511,012,00,00,00,00,00,063,57100%7
Čurková, Alex0,00,03,55,56,52,00,00,00,00,00,00,017,5686%7
Dostál, Zdeněk7,52,58,59,511,510,50,00,00,00,00,00,050,0686%7
Dostálová, Simona0,00,00,00,51,50,00,00,00,00,00,00,02,0343%7
Dranko, David0,00,00,00,013,50,00,00,00,00,00,00,013,5114%7
Dvořáček, Miloš0,00,03,09,00,00,05,00,00,00,00,00,017,0343%7
Fidler, Lukáš0,02,05,07,00,00,010,50,00,00,00,00,024,5571%7
Galíček, Antonín0,00,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,02,0114%7
Gomolák, Juraj1,50,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,014,0343%7
Graif, Miroslav0,00,00,03,07,50,06,00,00,00,00,00,016,5457%7
Hertl, Roman5,012,00,00,015,013,00,00,00,00,00,00,045,0457%7
Hertl, Tomáš0,00,01,50,00,01,50,00,00,00,00,00,03,0229%7
Hetnerovič, Ladislav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0229%7
Hladík, Josef0,00,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,02,0114%7
Hnatko, Jindřich0,01,50,00,08,00,00,00,00,00,00,00,09,5229%7
Horák, Martin2,50,00,00,02,50,00,00,00,00,00,00,05,0571%7
Horváth, Pavel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Hotra, Tomáš0,00,014,513,00,014,50,00,00,00,00,00,042,0343%7
Hrstková, Hana0,00,00,54,00,04,00,00,00,00,00,00,08,5571%7
Hus, Pavel0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0343%7
Chvosta, Jaroslav 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Jindra, Luděk0,08,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,5114%7
Kadlec, Aleš0,00,00,00,010,00,00,00,00,00,00,00,010,0114%7
Kaška, Martin0,00,011,00,00,00,00,00,00,00,00,00,011,0114%7
Klíma, Michal0,00,00,00,03,00,00,00,00,00,00,00,03,0343%7
Kögler, Stefan0,00,00,00,00,00,03,00,00,00,00,00,03,0229%7
Količ, Vojtěch4,00,00,03,53,54,55,50,00,00,00,00,021,0686%7
Königsmark, Pavel8,08,00,00,00,00,09,50,00,00,00,00,025,5343%7
Kostřáb, Jan0,00,00,07,50,00,00,00,00,00,00,00,07,5114%7
Kotlík, Jiří0,50,50,00,00,00,04,50,00,00,00,00,05,5343%7
Kovář, Radek13,012,00,00,014,011,512,50,00,00,00,00,063,0571%7
Kožený, Tomáš2,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0114%7
Krčka, Petr0,00,00,00,00,012,00,00,00,00,00,00,012,0114%7
Krejčí, Martin14,013,015,015,013,515,00,00,00,00,00,00,085,5686%7
Krejčí, Petr0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Krhoun, Milan Chrlič0,00,00,00,07,06,50,00,00,00,00,00,013,5229%7
Kroch, Milan0,00,00,00,00,00,01,50,00,00,00,00,01,5114%7
Kubalík, Ladislav0,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0343%7
Kubeš, Martin ml.0,00,011,50,00,00,00,00,00,00,00,00,011,5114%7
Kupilík, Libor0,00,00,02,50,00,00,00,00,00,00,00,02,5114%7
Kužel, Martin0,00,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0114%7
Kynkal, Roman0,05,57,08,510,56,09,00,00,00,00,00,046,5686%7
Lašek, Jan0,03,00,08,00,07,00,00,00,00,00,00,018,0343%7
Lašek, Vít0,00,00,00,00,01,00,00,00,00,00,00,01,0114%7
Lintner, Luděk11,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,023,5229%7
Louda, Vratislav11,511,014,013,514,50,015,00,00,00,00,00,079,5686%7
Lumňancík, Milan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Maroušek, Petr0,00,05,56,013,00,010,00,00,00,00,00,034,5457%7
Maršák, Petr5,50,00,05,08,52,50,00,00,00,00,00,021,5571%7
Matoušek, Jiří14,514,09,514,015,00,50,00,00,00,00,00,067,5686%7
Náprstek, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Němeček, Zdeněk0,013,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,013,5114%7
Neumann, Marek15,015,00,014,514,514,00,00,00,00,00,00,073,0571%7
Nový, Jan8,54,06,00,09,00,00,00,00,00,00,00,027,5457%7
Pajtl, Martin0,00,00,00,09,50,00,00,00,00,00,00,09,5114%7
Pánek, Roman12,06,013,511,04,09,00,00,00,00,00,00,055,5686%7
Paul, Petr13,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,013,5114%7
Peterka, Jan3,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,0114%7
Průcha, Jan0,00,00,01,55,50,00,00,00,00,00,00,07,0343%7
Radkov, Petr0,00,00,00,00,08,57,00,00,00,00,00,015,5229%7
Rottenbon, Marek0,00,00,01,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0229%7
Rýzlerová, Iva0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Řehák, Jaroslav0,00,00,00,06,00,00,00,00,00,00,00,06,0114%7
Sokol, Radim0,00,09,00,00,09,50,00,00,00,00,00,018,5229%7
Soukup, Jiří0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Starý, Pavel0,09,08,00,00,05,014,00,00,00,00,00,036,0457%7
Steiner, Jan6,07,50,00,00,03,511,50,00,00,00,00,028,5457%7
Stenz, Markus0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Stodola, Miroslav0,00,00,00,00,00,011,00,00,00,00,00,00,0114%7
Svatek, Martin0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Svoboda, Marcel0,06,52,010,511,010,00,00,00,00,00,00,040,0571%7
Svoboda, Marcel ml.0,00,04,00,00,03,00,00,00,00,00,00,07,0229%7
Šafránek, Jan0,00,04,50,00,00,00,00,00,00,00,00,04,5114%7
Tesárek, Antonín0,012,513,00,012,00,00,00,00,00,00,00,037,5343%7
Tichá, Sunshine0,00,00,00,00,00,03,50,00,00,00,00,03,5229%7
Tichý, Ivan10,510,00,011,55,013,50,00,00,00,00,00,050,5571%7
Tichý, Radek0,01,00,00,00,00,08,50,00,00,00,00,09,5229%7
Toužímský, Zdeněk0,05,07,50,00,07,50,00,00,00,00,00,020,0343%7
Tribula, Zbyněk0,00,00,00,04,50,00,00,00,00,00,00,04,5114%7
Uhlík, Laďa Milan 9,00,010,00,00,00,00,00,00,00,00,00,019,0343%7
Ulman, Tomáš1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0114%7
Valašík, Petr0,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,00,012,5114%7
Valvoda, Marek0,00,00,06,50,00,00,00,00,00,00,00,06,5114%7
Veselka, Jaroslav3,50,00,00,00,05,58,00,00,00,00,00,017,0343%7
Veselý, Miroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0229%7
Visner, Jiří0,00,00,00,00,00,07,50,00,00,00,00,07,5229%7
Vlk, Michal12,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,012,5114%7
Vobrouček, Jiří0,00,00,04,50,00,00,00,00,00,00,00,04,5229%7
Weingartner, Tomáš9,50,012,012,014,012,513,00,00,00,00,00,073,0686%7
Zakostelecký,František7,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,07,0114%7
Žilinec, Bambulka Daniel0,00,010,50,013,00,00,00,00,00,00,00,023,5229%7