Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (9. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2019, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2019.
Maximální hodnotou je 135 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení 18. LEDNA 2020

Jméno a Příjmení1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění
Neumann, Marek15,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,015,01100%
Krejčí, Martin14,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,014,51100%
Louda, Vratislav14,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,014,01100%
Hotra, Tomáš13,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,013,51100%
Hertl, Roman13,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,013,01100%
Tichý, Ivan12,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,012,51100%
Dostál, Zdeněk12,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,012,01100%
Brak, David11,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01100%
Matoušek, Jiří11,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,011,01100%
Bahenský, Michal10,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,010,51100%
Čurka, Ladislav10,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,010,01100%
Fidler, Lukáš9,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,09,51100%
Pánek, Roman9,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,09,01100%
Sokol, Radim8,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,51100%
Rajdovjan, Filip8,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,01100%
Valvoda, Marek7,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,07,51100%
Dranko, David7,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,07,01100%
Gomolák, Juraj6,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,51100%
Petřík, Jan6,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,01100%
Panik, Roman5,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,51100%
Weingartner, Tomáš5,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,01100%
Količ, Vojtěch4,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,51100%
Starý, Pavel4,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,01100%
Matoušek, 3203,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,51100%
Nový, Jan3,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,01100%
Hus, Pavel2,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,51100%
Stahl, Robert2,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,01100%
Svoboda, Marcel1,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,51100%
Veselka, Jaroslav1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,01100%
Kužel, Martin1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,01100%
Horák, Martin1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,01100%
Kula, Jan1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,01100%
Kozler, Martin1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,01100%
Čurková, Alex1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,01100%
Klíma, Michal1,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,01100%