Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (8. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2020, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2020.
Maximální hodnotou je 135 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení 16. LEDNA 2021

Jméno a Příjmení1. kolo2. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění
Krejčí, Martin15,015,015,015,015,013,515,00,00,00,0103,57100%7
Matoušek, Jiří12,58,513,513,514,014,014,00,00,00,090,07100%7
Hotra, Tomáš14,514,514,514,514,50,013,00,00,00,085,5686%7
Louda, Vratislav13,514,00,014,013,515,014,50,00,00,084,5686%7
Valašík, Petr0,00,013,011,513,014,513,50,00,00,065,5686%7
Weingartner, Tomáš8,011,54,011,012,59,07,00,00,00,063,07100%7
Čurková, Alex7,011,09,06,50,013,012,50,00,00,059,0686%7
Tesárek, Antonín14,012,58,512,50,011,50,00,00,00,059,0571%7
Pánek, Roman8,513,09,57,50,07,56,50,00,00,052,5686%7
Fiedler, Lukáš11,513,514,010,50,00,00,00,00,00,049,5457%7
Dostál, Zdeněk10,510,010,510,00,08,00,00,00,00,049,0571%7
Tichý, Ivan10,012,012,012,00,00,00,00,00,00,046,0457%7
Dranko, David9,58,010,05,50,011,00,00,00,00,044,0571%7
Kupilík, Libor0,00,06,06,08,510,011,50,00,00,042,0571%7
Svoboda, Marcel12,00,02,08,511,56,50,00,00,00,040,5571%7
Kaška, Martin7,53,511,07,00,010,50,00,00,00,039,5571%7
Brak, David0,00,00,013,012,00,012,00,00,00,037,0343%7
Procházka, Jiří6,50,012,59,00,05,00,00,00,00,033,0457%7
Kovář, Radek13,09,00,00,010,50,00,00,00,00,032,5343%7
Veselka, Jaroslav5,05,01,54,09,56,00,00,00,00,031,0686%7
Količ, Vojtěch6,04,50,05,05,59,50,00,00,00,030,5686%7
Šmolík, Petr0,00,00,03,58,04,510,50,00,00,026,5457%7
Hus, Pavel4,04,00,53,07,00,07,50,00,00,026,0686%7
Čurka, Ladislav0,00,08,09,50,07,00,00,00,00,024,5343%7
Gomolák, Juraj2,06,50,04,50,00,06,00,00,00,019,0571%7
Kynkal, Roman0,00,00,08,011,00,00,00,00,00,019,0229%7
Jindra, Luděk9,09,50,00,00,00,00,00,00,00,018,5229%7
Jiša, Stanislav11,00,07,50,00,00,00,00,00,00,018,5229%7
Kadlec, Aleš0,010,55,00,00,00,00,00,00,00,015,5229%7
Hnatko, Jindřich0,07,02,50,00,05,50,00,00,00,015,0343%7
Steiner, Jan0,05,50,00,00,00,09,00,00,00,014,5229%7
Němcová, Petra0,00,00,00,03,52,08,50,00,00,014,0457%7
Rottenborn, Marek1,50,50,00,06,51,53,50,00,00,013,57100%7
Uhlík, Milan0,00,00,00,50,04,08,00,00,00,012,5343%7
Žilinec, Daniel0,00,00,00,00,012,50,00,00,00,012,5114%7
Königsmark, Pavel4,57,50,00,00,00,00,00,00,00,012,0229%7
Toužimský, Zdeněk5,50,06,50,00,00,00,00,00,00,012,0229%7
Bahenský, Michal0,00,00,00,00,012,00,00,00,00,012,0114%7
Graif, Miroslav0,50,00,02,50,08,50,00,00,00,011,5457%7
Mačura, Ondčej0,00,011,50,00,00,00,00,00,00,011,5114%7
Vomáčka,Tomáš0,00,00,00,00,00,011,00,00,00,011,0114%7
Hertl, Roman0,00,00,00,00,00,010,00,00,00,010,0229%7
Turek, Tomáš0,00,00,00,00,00,09,50,00,00,09,5114%7
Klíma, Michal0,01,50,00,00,02,55,00,00,00,09,0457%7
Kužel, Martin3,02,50,00,00,03,50,00,00,00,09,0343%7
Hedrik, Erik0,00,00,00,09,00,00,00,00,00,09,0114%7
Nový, Jan2,56,00,00,00,00,00,00,00,00,08,5229%7
Němec, Milan0,00,00,00,07,50,00,00,00,00,07,5114%7
Valvoda, Marek0,00,07,00,00,00,00,00,00,00,07,0114%7
Eret, Michael0,00,00,01,50,00,54,50,00,00,06,5457%7
Fiala, Rostislav0,00,00,00,06,00,00,00,00,00,06,0114%7
Valašík, Ctirad0,00,00,00,03,00,02,50,00,00,05,5343%7
Kerul, Vladimír0,00,00,00,00,00,05,50,00,00,05,5229%7
Kováč, Milan0,00,05,50,00,00,00,00,00,00,05,5114%7
Čapek, Petr0,00,00,00,05,00,00,00,00,00,05,0229%7
Peterka, Jan0,00,04,50,00,00,00,00,00,00,04,5114%7
Průcha, Michal0,00,00,00,04,50,00,00,00,00,04,5114%7
Dostálová, Simona0,00,00,00,00,01,03,00,00,00,04,0343%7
Kalianko, Petr0,00,00,00,04,00,00,00,00,00,04,0229%7
Hrstková, Hana1,03,00,00,00,00,00,00,00,00,04,0229%7
Jirků, Zdeněk0,00,00,00,00,00,04,00,00,00,04,0114%7
Koníček, Matěj3,50,00,00,00,00,00,00,00,00,03,5229%7
Rajman, Jiří0,00,03,50,00,00,00,00,00,00,03,5114%7
Pajtl, Martin0,00,03,00,00,00,00,00,00,00,03,0114%7
Musil, František0,00,00,00,00,03,00,00,00,00,03,0114%7
Čáp, Václav0,00,00,02,00,00,00,00,00,00,02,0114%7
Holec, Miroslav0,02,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0114%7
Sebrousek, Peter0,01,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0114%7
Soukup, Jiří0,00,00,01,00,00,00,00,00,00,01,0114%7
Vrátník, Martin0,00,01,00,00,00,00,00,00,00,01,0114%7
Franče, Petr0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Rottenborn, Jan0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Řezáč, David0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Schwaiger, Roland0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Veselý, Miroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Vlach, Přemysl0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Kuták, Miroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7
Trnková, Kateřina0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0114%7