Střelecké kolo

Do Střeleckého kola jste automaticky zařazeni po odstřílení 75% (9. kolo), pravidelných Veřejných soutěží v roce 2019, kde obdržíte dle vašeho umístění v celkové výsledkové listině body v rozmezí 15 – 0 bodů.
Vyhodnocení střeleckého kola se provádí součtem nejlepších 9 výsledků během roku 2019.
Maximální hodnotou je 135 bodů v případě rovnosti rozhoduje celkový počet kol za rok, 1.kolo-12.kolo.

Vyhodnocení 18. LEDNA 2020

Jméno a Příjmení1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. kolo12. koloSoučet
celkem
Počet
kol
Plnění
Hertl, Roman13,014,012,515,00,00,00,00,00,00,00,00,054,54100%
Matoušek, Jiří11,012,514,515,00,00,00,00,00,00,00,00,053,04100%
Louda, Vratislav14,013,014,011,50,00,00,00,00,00,00,00,052,54100%
Brak, David11,511,511,010,00,00,00,00,00,00,00,00,044,04100%
Sokol, Radim8,55,09,014,50,00,00,00,00,00,00,00,037,04100%
Čurka, Ladislav10,09,51,014,00,00,00,00,00,00,00,00,034,54100%
Pánek, Roman9,07,58,07,00,00,00,00,00,00,00,00,031,54100%
Weingartner, Tomáš5,07,010,04,00,00,00,00,00,00,00,00,026,04100%
Veselka, Jaroslav1,00,08,59,00,00,00,00,00,00,00,00,018,54100%
Čurková, Alex1,00,57,07,50,00,00,00,00,00,00,00,016,04100%
Hus, Pavel2,50,04,58,00,00,00,00,00,00,00,00,015,04100%
Količ, Vojtěch4,50,01,56,00,00,00,00,00,00,00,00,012,04100%
Hotra, Tomáš13,50,015,013,50,00,00,00,00,00,00,00,042,0375%
Kovář, Radek0,011,013,511,00,00,00,00,00,00,00,00,035,5375%
Dostál, Zdeněk12,09,00,09,50,00,00,00,00,00,00,00,030,5375%
Fidler, Lukáš9,56,50,014,50,00,00,00,00,00,00,00,030,5375%
Neumann, Marek15,015,00,05,50,00,00,00,00,00,00,00,030,0375%
Tesárek, Antonín0,04,012,014,00,00,00,00,00,00,00,00,030,0375%
Wiki, Jiří3,513,513,00,00,00,00,00,00,00,00,00,030,0375%
Krejčí, Martin14,514,50,09,00,00,00,00,00,00,00,00,029,0375%
Valvoda, Marek7,56,010,50,00,00,00,00,00,00,00,00,024,0375%
Svoboda, Marcel1,58,00,010,50,00,00,00,00,00,00,00,020,0375%
Dranko, David7,00,00,011,00,00,00,00,00,00,00,00,018,0375%
Starý, Pavel4,03,56,50,00,00,00,00,00,00,00,00,014,0375%
Klíma, Michal1,00,04,06,50,00,00,00,00,00,00,00,011,5375%
Horák, Martin1,00,03,03,50,00,00,00,00,00,00,00,07,5375%
Kužel, Martin1,00,00,05,00,00,00,00,00,00,00,00,06,0375%
Bahenský, Michal10,512,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,022,5250%
Fábera, Václav0,00,06,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,0250%
Gomolák, Juraj6,50,00,09,50,00,00,00,00,00,00,00,016,0250%
Hnatko, Jindřich0,03,00,010,00,00,00,00,00,00,00,00,013,0250%
Kaška, Martin0,00,00,012,00,00,00,00,00,00,00,00,012,0250%
Kozler, Martin1,00,00,04,50,00,00,00,00,00,00,00,05,5250%
Krhoun, Milan0,010,50,08,50,00,00,00,00,00,00,00,019,0250%
Kula, Jan1,00,03,50,00,00,00,00,00,00,00,00,04,5250%
Kynkal, Roman0,08,50,05,50,00,00,00,00,00,00,00,014,0250%
Nový, Jan3,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,03,0250%
Pajtl, Martin0,00,05,513,00,00,00,00,00,00,00,00,018,5250%
Radkov, Petr0,01,57,50,00,00,00,00,00,00,00,00,09,0250%
Rottenbon, Marek0,00,00,02,50,00,00,00,00,00,00,00,02,5250%
Tichý, Ivan12,50,00,013,50,00,00,00,00,00,00,00,026,0250%
Toužimský, Zdeněk0,05,59,50,00,00,00,00,00,00,00,00,015,0250%
Divíšek, Robert0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Dostálová, Simona0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Hrstková, Hana0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Jindra, Luděk0,00,011,50,00,00,00,00,00,00,00,00,011,5125%
Kadlec, Aleš0,02,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0125%
Königsmark, Pavel0,010,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,010,0125%
Koutník, Jan0,04,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,04,5125%
Krčka,Petr0,02,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,5125%
Krhounová, Marie0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Kupilík, Libor0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Maršák, Petr0,00,05,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,0125%
Němeček, Martin0,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0125%
Panik, Roman5,50,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,05,5125%
Petřík, Jan6,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,06,0125%
Procházka, Jiří0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Rajdovjan, Filip8,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,08,0125%
Slabý, Tomáš0,01,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,0125%
Stahl, Robert2,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0125%
Trnková, Kateřina0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Uhlík, Milan 0,00,02,50,00,00,00,00,00,00,00,00,02,5125%
Veselý, Miroslav0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Vostý, Jan 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0125%
Strum, Thomas0,00,00,013,00,00,00,00,00,00,00,00,013,0125%
Turek, Tomáš0,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,012,5125%
Maroušek, Petr0,00,00,010,50,00,00,00,00,00,00,00,010,5125%
Hertl, Tomáš0,00,00,08,50,00,00,00,00,00,00,00,08,5125%
Gkushwit, Max0,00,00,08,00,00,00,00,00,00,00,00,08,0125%
Paths, Michal0,00,00,07,50,00,00,00,00,00,00,00,07,5125%
Bartoň, Michal0,00,00,07,00,00,00,00,00,00,00,00,07,0125%
Horn, Herbert0,00,00,06,00,00,00,00,00,00,00,00,06,0125%
Žilinec, Daniel0,00,00,012,50,00,00,00,00,00,00,00,012,5125%
Lintner, Luděk0,00,00,012,00,00,00,00,00,00,00,00,012,0125%
Steiner, Jan0,00,00,011,50,00,00,00,00,00,00,00,011,5125%
Mitkych, Petr0,00,00,06,50,00,00,00,00,00,00,00,06,5125%
Kögler, Stefan0,00,00,03,00,00,00,00,00,00,00,00,03,0125%
Vobrouček, Jiří0,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,02,0125%
Bettina, xxx0,00,00,01,50,00,00,00,00,00,00,00,01,5125%