Funkcionáři klubu

logo
Předseda klubu

Ladislav Čurka
ve funkci od 23.09.2017
člen klubu od 12.11.2016
rozhodčí II.třídy
platnost do 31.12.2024

Historie

Rozhodčí III.třídy 2017 – 2020
Rozhodčí II.třídy 2020 – 2024

Ocenění
logo
Místopředseda klubu

Marcel Svoboda
ve funkci od 23.09.2017
člen klubu od 12.11.2016
rozhodčí II.třídy
platnost do 31.12.2024

Historie

Rozhodčí III.třídy 2017 – 2020
Rozhodčí II.třídy 2020 – 2024

Ocenění
logo
Tajemník klubu

Miroslav Němeček
ve funkci od 23.09.2017
člen klubu od 01.01.2002
rozhodčí I.třídy
platnost do 31.12.2024

Historie

Tajemník klubu 2008 – 2011
Místopředseda klubu 2011 – 2017
Rozhodčí III.třídy 2006 – 2016
Rozhodčí II.třídy 2017 – 2020
Rozhodčí I.třídy 2020 – 2024

Ocenění

Odznak SVZ-ČR III.třídy 2008
Odznak SVZ-ČR II.třídy 2011
Odznak SVZ-ČR I.třídy 2013

logo
Pokladník klubu

Jan Průcha
ve funkci od 23.09.2017
člen klubu od 12.11.2016
rozhodčí II.třídy
platnost do 31.12.2024

Historie

Předseda krušnohorské oblast 2017 – ????
Rozhodčí III.třídy 2017 – 2020
Rozhodčí II.třídy 2020 – 2024

Ocenění
logo
Revizor klubu

Roman Kynkal
ve funkci od 23.09.2017
člen klubu od 12.11.2016
rozhodčí III.třídy
platnost do roku 2021

Historie
Ocenění